Skládanky z papíru Snění

Napsat komentář
ARTisti dětem

Tyto skládanky zakoupíte v kamenném a internetovém obchodě www.hrackoteka.cz.

Sada Snění obsahuje 25 kusů papírů o velikosti 17 × 17 cm, 15 kusů 12,5 × 12,5 cm, 10 kusů zkušebních papírů. Origami návody od Ondřeje Cibulky, www.origamido.cz.

O Výtvarníkovi: Anička se narodila v Praze. Vystudovala herectví na vysoké škole DAMU a jako herečka vystupovala v různých divadlech. Na představeních se často podílí i autorsky. Hraje na saxofon, housle a růžovou kytaru. Několik let účinkovala s hudebním seskupením Jablkoň. V roce 2003 založila autorské divadlo Anička a letadýlko.

The Dreaming set contains 25 sheets of 17 × 17cm and 15 sheets of 12.5 × 12.5cm origami paper, plus 10 sheets of blank paper. Origami diagrams by Ondřej Cibulka, http://www.origamido.cz.

About the artist: Anička was born in Prague. She studied at the Academy of Performing Arts in Prague. As an actress she has performed in various theatres and also worked with the playwright. She can play saxophone, violin and on her pink guitar. She has performed with the band Jablkoň for several years. In 2003 she founded a theatre, Anička a letadýlko, to produce her plays.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s